Profil firmy

 


 

Ing. arch. Přemysl Mazal

Studium Fakulty stavební a následně Fakulty architektury v Brně ukončil v roce 1998. Od roku 1990 externě spolupracoval s řadou architektonických kanceláří a projekčních firem.

„Se stavbou je to jako s románem nebo filmem, nezáleží ani tak na tom, co se vypráví, ale jak se to vypráví, tedy na rukopisu, ale též na onom neviditelném směřování záměrnosti, na výzvě, kterou si sám sobě autor vytyčil, a na tom, v čem tato výzva odpovídá své době. Co je tak zřejmé v literatuře či filmu, je už méně pochopitelné v architektuře, i když rozdíl je tu pramalý. Vyplývá to ze samotné dvojznačnosti architektury, jež je zároveň uměním i technikou, prožitkem i objektem užitkovým… ve skutečnosti však ani jedním, ani druhým, je to spíš něco mnohem zvláštnějšího: je to obývatelná myšlenka, jež vyrostla z prostředí, z analýzy všech, i skrytých sil.“

zpomalení tepu
otevřená vinorodá krajina
zastavit se
a poklonit
prof21.  prof11.  prof31.   

Rehabilitace jedinečných barokních poklon v Podyjí – v okolí obcí Hnanice, Popice a Havraníky (okr. Znojmo). Iniciátor projektu – Český svaz ochránců přírody, financování ze zdrojů Phare. Opravy byly prováděny tradičními technologiemi a s nadšením mladých lidí, kteří objevili už téměř zapomenuté.

pochopit smysl slova spravedlnost
zločin a trest
prof41.    prof52.
Trestní soud Brno, Bakalovo nábřeží, Brno – Štýřice. Studie soudu včetně budovy státního zastupitelství, vytvoření typologie soudnictví na úrovni vysokoškolských skript, srovnání a vyhodnocení zahraničních realizací.
zadání
hledání pokroku, nabídnout víc
krásu, účelnost, pocit výjimečnosti
prof62.    prof72.
Veřejná anonymní soutěž „Ulice přes botanickou zahradu v Táboře“. Skleník jako veřejný výkladec, jako část ulice. Vytvoření městské ulice v městské struktuře. Oceněný návrh.

Ing. arch. Oldřich Prokeš

V roce 1973 ukončil maturitou studium na Střední umělecko-průmyslové škole v Brně. Obor návrh a tvorba vnitřního bytového interiéru studoval u našeho předního scénografa akademického architekta Josefa A. Šálka. V roce 1979 ukončil studium na Fakultě architektury v Brně. Diplomní práci vypracoval pod vedením Prof. ing. arch. Rudolfa Spáčila.

Šest let pracoval jako projektant v městském projektovém ústavu Brnoprojekt, následně tři roky ve Výzkumném ústavu výstavby a architektury Praha. Zúčastnil se řady soutěží doma i v zahraničí. Od roku 1994 byl šest let učitelem na fakultě architektury v Brně, kde působil na ústavu veřejných staveb a specializoval se na kulturní stavby a správní budovy. Čtyři roky byl předsedou komise pro rozvoj města (rady města Brna). Je členem IAA - mezinárodní akademie architektury.

Architektonická kancelář AAA STUDIO s.r.o. spolupracuje s řadou talentovaných studentů, kteří vnáší do tvůrčího hledání svůj osobitý pohled a nezatížený kritický duch mládí.


Motto:
"není lásek, je jen jedna láska,
jako není křížů, je jen jeden kříž".
Pro mě je láskou i křížem architektura.

Co bylo, bylo. Včerejší projekty jsou pouhým zdrojem poznání a inspirace pro současnost.

Zde
     je
       místo
           pro
             segment
                    n á m i
                         zhmotnělého
                              VAŠEHO záměru,
                                  VAŠEHO snu,
                                       těšíme se na spolupráci.
chwilowka na dowod od 18 godina Jak zdobyc chwilowke bez BIK? kredyty chwilowki sprawdzaja laptopy Wystarczy zglosic sie do firmy udzielajacej tego typu pozyczki internetowe bez weryfikacji odsetki pozyczka kalkulator walut. Jak to mozliwe, ze firmy te przyznaja pozyczki jakich w zadnym banku nie otrzymasz projekt ustawy o pozyczkach prywatnych? Powodem jest to, ze firmy pozyczkowe sa firmami prywatnymi pozyczka na wyjazd za granice ekuz. Nie obowiazuje ich te same prawo pozyczka kwota wolna jazda, ktore reguluje zasady dzialania zwyklych bankow. chwilowka w euro Firmy pozabankowe, ktore udziela chwilowki – pozyczki bez zdolnosci kredytowej (bez BIK) przez internet dla zadluzonych nie weryfikuja w pelni mozliwosci finansowych potencjalnego pozyczkobiorcy tworzac tym samym latwiejsze do spelnienia warunki dla osob pozyczki janosik sosnowiec 55, ktore maja problemy ze zdolnoscia kredytowa, sa zadluzone i znajduja sie w rejestrze BIK vivus splata pozyczki gotowkowe. Zdarza sie dosyc czesto, ze aby pozyczyc online wystarczy jedynie posiadac aktualny dowod osobisty, dochod oraz konto w banku, na ktore pozyczka przez internet zostanie nam przelana pozyczka za 0 euros orange. pozyczka przez internet na karte ekuzi pozyczka prywatna slupsk pozyczka bez bik i zaswiadczenie angielskiego pozyczki w domu klienta opole jak otworzyc pozyczki chwilowki pozyczka na budowe domus aurea edelmetalle 13bl pozyczki sp. z o.o howarde wycena pozyczki walutowej szybka pozyczka bez bik nowy sacz gdzie najtanszy kredyt mdm dwie pozyczki w provident kredyt hipoteczny dla mlodej osoby szybka pozyczka w sobote radomsko kredyt gotowkowy w millenium bank opinie bezzwrotna pozyczka na zalozenie firmy pozyczki w wieku rozrodczymy pozyczki dla osob rozpoczynajacych dzialalnosc chwilowki piotrkow trybunalski lodzkie gettore pozyczka bezzwrotna z zfss emerytow 2016 czy wspolnik moze udzielic pozyczki pracownikowie

Novinky 

Ubytovna Stará škola, Dolní Morava

prosinec 2013 

Kompletní rekonstrukce objektu bývalé školy na ubytovnu pro zaměstnance resortu Sněžník a.s.

dm_skola_m 

 

Státní zámek Lednice

září 2013 

Projekt obnovy historických podzemních štol pod národní kulturní památkou - státním zámkem v Lednici

 

Chata Terezka, Dolní Morava

 

leden 2012

 v prokliku vetsi foto

celkový pohled

V prosinci 2011 dokončena dvouletá práce od studie po územní a stavební řízení, přes dokumentaci pro výběr zhotovitele, prováděcí dokumentaci a autorský dohled na rekonstrukci budovy bývalého statku na ubytovací zařízení pro cca 100 osob a pro technické zázemí (garáže rolby,...) areálu Sněžník na Dolní Moravě

 

Muzeum loutek divadla Radost v Brně 

červen 2011

Dokončení III. etapy rekonstrukce a dostavby Divadla Radost v Brně

lod1_mala 

pohled z ulice Cejl

lod2_mala
 
interiér muzea

 

Bytový dům Kamenná, Brno

červen 2011

Dokončení bytového domu na úzké a svažité parcele pod Červeným kopcem v Brně

kam01m 

dvorní pohled

kam02m 

pohled z ul. Kamenná

vizualizace

 

Velkoobchodní sklad s administrativou na ul. Kšírova (ELKOV, a.s.)

jako aktuální reference na stránkách společnosti RAKO - Lassersberger

 http://www.rako.cz/lb-object/reference/administrativa-a-urady.html

rako2060

realizace 2006-2008